GÜLÇİN & YOHSY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÜLÇİN & YOHSY

En Tatlı İkilinin Sitesi!!!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yaseminsiz Hayat Nasıl Olurdu ???

4 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Yaseminsiz Hayat Nasıl Olurdu ??? Empty
MesajKonu: Yaseminsiz Hayat Nasıl Olurdu ???   Yaseminsiz Hayat Nasıl Olurdu ??? EmptyPtsi Şub. 04, 2008 1:09 pm

offf iğrenç bişeyy yaseminsiz hayat nasıl olabilirki siz ne diyorsunuz peki
cemre_eren_asigi
׺°”˜`”°º×En Şeker Erenci Co Adminimiz׺°”˜`”°º×
׺°”˜`”°º×En Şeker Erenci Co Adminimiz׺°”˜`”°º×
cemre_eren_asigi

MesajKonu: Geri: Yaseminsiz Hayat Nasıl Olurdu ???   Yaseminsiz Hayat Nasıl Olurdu ??? EmptyPerş. Şub. 07, 2008 2:59 pm

sesi olmadan grup hepsi nasıl olurdu bilemiyorum grup bi bütündür ama ben fanatik (cemre ve erenciyim)dier grup üyelerinide seviyorum ama
*cemre*DİLA*yoshy*
׺°”˜`”°º×En Şeker Cemreci Co Adminimiz׺°”˜`”°º×
׺°”˜`”°º×En Şeker Cemreci Co Adminimiz׺°”˜`”°º×
*cemre*DİLA*yoshy*

MesajKonu: Geri: Yaseminsiz Hayat Nasıl Olurdu ???   Yaseminsiz Hayat Nasıl Olurdu ??? EmptyPaz Şub. 24, 2008 1:33 pm

bilmiyorum zaten o zaman onu tanımayacaktık bence yine hayata devam edecektik ama tanıdıktan sonra giderse ağlardım.. Crying or Very sad
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Yaseminsiz Hayat Nasıl Olurdu ???   Yaseminsiz Hayat Nasıl Olurdu ??? EmptyPtsi Şub. 25, 2008 4:40 pm

sana katılıyorum onlar bir ütün eğer senin dediğin gibi tanıdıktan sonra giderse ağlamak değil kendimi öldürürüm onu çoooookk seviyorum onun çin arkadasımı dövdüm hemde en yakın Laughing
3c3
Süper Modarotör
Süper Modarotör
3c3

MesajKonu: Geri: Yaseminsiz Hayat Nasıl Olurdu ???   Yaseminsiz Hayat Nasıl Olurdu ??? EmptyÇarş. Şub. 27, 2008 8:43 pm

Yaseminci Admin Damla demiş ki:
düşünemiyorumm bilee yani düşünmesi bile iğrenç ufffff iyiki yasemin varsınn seni seviyoruummm askitommm
yoshyebru
Moderotor
Moderotor
yoshyebru

MesajKonu: Geri: Yaseminsiz Hayat Nasıl Olurdu ???   Yaseminsiz Hayat Nasıl Olurdu ??? EmptySalı Mart 11, 2008 5:13 pm

dila_cemre_yasemin demiş ki:
bilmiyorum zaten o zaman onu tanımayacaktık bence yine hayata devam edecektik ama tanıdıktan sonra giderse ağlardım.. Crying or Very sad

Yaseminsiz Hayat Nasıl Olurdu ???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-