GÜLÇİN & YOHSY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÜLÇİN & YOHSY

En Tatlı İkilinin Sitesi!!!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yaseminciler için özel toplantı odası

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Yaseminciler için özel toplantı odası Empty
MesajKonu: Yaseminciler için özel toplantı odası   Yaseminciler için özel toplantı odası EmptyCuma Mart 14, 2008 10:53 pm

yhsoyciler burda kendimize ait özel olarak toplantı yapacağız ve yasemin bölümündeki konulara yorumlar yapacağız ayrıca bu bölümde konu olarak kendi aramızda kararlaştırarak orta bir bölümler acacağız buraya özel toplantı odasına katılanlar
AD:
SAYAD:
NEDEN YASEMİN :
YASEMİNİ NE KADAR COK SEVİYORSUN :
ONUN İÇİN NELERE KATLANIRSIN :

sorularını cevaplarsanız sevinirim
Yaseminji_caqlak
Süper Modarotör
Süper Modarotör
Yaseminji_caqlak

MesajKonu: sen benimsin yasemin   Yaseminciler için özel toplantı odası EmptyÇarş. Mart 19, 2008 8:11 pm

AD:ırmak
SAYAD:------------
NEDEN YASEMİN :yasemini sevdiğim ve herşeyi onunla değişirebildiğim için ve ona benzediğim için son ve tek kelime ile yasemini yasemin olduğu için
YASEMİNİ NE KADAR COK SEVİYORSUN :onun için allahı bile sattım ailemi bile sattım bu kadar yeter mi???
ONUN İÇİN NELERE KATLANIRSIN :zaten onun için ben bu güne kadar ailemi karşıma aldım tmm daha çok var ama saysam 15 20 sayfa olur
http://hepsidelilerifanclub.your-talk.com/
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Yaseminciler için özel toplantı odası   Yaseminciler için özel toplantı odası EmptyPerş. Mart 20, 2008 8:58 pm

tsk ırmak bize katıldığın için

Yaseminciler için özel toplantı odası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-